Abb Cal18-11 Auxiliary Contact Block 690V/16A/A600 Q300
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Abb Ab, Control Products
Cal18
Cal18-11
A600 Q300
Ui= 690V~
Ith= 16A
Ie Ac-15A
Iec/En 60947-5-1
M 3,5
1Nm-9Lb.In
Weight: 50 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Abb Ab, Control Products
Cal18
Cal18-11
A600 Q300
Ui= 690V~
Ith= 16A
Ie Ac-15A
Iec/En 60947-5-1
M 3,5
1Nm-9Lb.In