Abb Os 200D03N3 Switch Disconnector Fuse 690V 200A 50-60Hz 17W 12Kv
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Abb
Os 200D03N3
Iec 60947-3
Ith: 200A 50…60Hz
690V 200A Ac-23A
200A Max 17W
Iec 60269, Din 0
Uimp: 12Kv
Made In India
Weight: 2.910 Kg
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Abb
Os 200D03N3
Iec 60947-3
Ith: 200A 50…60Hz
690V 200A Ac-23A
200A Max 17W