Baumer Ifrm 08P1713/L/0400 Inductive Proximity Switch Sensor C172, 4-meter Vaier
Product image 7
Baumer
Ifrm 08P1713/L/0400
C172
4-meter Vaier
Weight: 60 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Baumer
Ifrm 08P1713/L/0400
C172
4-meter Vaier
Weight: 60 Gm
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Novotechnik P 6501A502 Rotary Sensor 034311
Thumbnail 1Thumbnail 2
Micro Motion Cng050S290Ncazezzz Mass Flow Sensor 17.3V 160Ma (Not Working)
Keyence Ap-c30 Digital Pressure Sensor 12-24Vdc 8132610
Omron Sdv-fh6 Voltage Sensor 100/110Vac 2A 220Vac 24Vdc 0.35A 125Vdc 250V 7.5A
Intell Instruments Ar907+ Smart Sensor Insulation Tester 600V Max
-70%
Nagano Keiki Seisakusho Gv42-243 Pressure Sensor Switch Gauge 7873194 0-1 Mpa 693-200.201
-70%
Telematic Tp48-n Thermoprobe Temperature Sensor Assembly 48V 10Ka
-70%
General Monitors 11159-1 Hydrocarbon Gas Sensor 9843-103 Ex98E1014
Detcon Fp-524C Microsafe Lel Gas Sensor 16431Aaeb, Spm26129 1109 (Not Working)
Daiichi Sgr-l-63M Grounding Resistance Sensor Ac100/110V50/60Hz 0161-002714
Crankcase Pressure Sensor
Keyence Pz2-51Pr Photoelectric Receiver Sensor 12-24V Dc 40V 0.1A