Bourns 3590S-2-201L Rotary Precision Potentiometer 200 Ohm
Product image 4
Bourns
3590S-2-201L
Res 200 Ohm ± 5%
Lin ± 0.25%
1149M
0-90
Mexico
Weight: 50 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Bourns
3590S-2-201L
Res 200 Ohm ± 5%
Lin ± 0.25%
1149M
0-90
Mexico
Weight: 50 Gm
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Novotechnik P6501 A502 Angular Potentiometer 192683 610514 518548/01
Thumbnail 1Thumbnail 2
Woointech Thermocouple Ks Resistance Bulb S 0.3 Inc600 380-mm
-70%
Raatronics S29510H0 Resistor 10W Sa-10 1449
-70%
Raatronics S29413H0 Resistor 10W Sa-10 1450
-70%
Raytheon Nb03-556 Potentiometer Bv08504 H2 Wm110
-70%
Saci 440V Analog Synchroscope External Resistor
-70%
Jrm Gh40W500Ohmj Mk Wire Wound Resistor
-70%
Jdk 6215-1002 Rotary Potentiometer
Bi 6187 R1K L1.0 Rotary Potentiometer 9405
-70%
Cosmos Rvj4Lat Resistor Potentiometer Sy 103B 8310 321 0-10
Tokyo Cosmos Rvj4Lat Resistor Potentiometer 8405 Sy 103B 0-10
-70%
Azbil Avp302 Smart Valve Positioner A-mdjfm-41-011 4-20Madc 12Vdc Ip66