Carlo Gavazzi S180156230 Level Controller 230V 50/60Hz 0.15-10 Time Sec
Product image 4
Carlo Gavazzi
Level Control
S180156230
230 V~
50/60Hz
Ac 1: 10A, 250V
Ac 15: 2.5A, 230V
Dc 1: 1A, 250V
Dc 13: 5A, 24V
10A/ 300V~
0.2A/250V---
10A/300V~
1.A/250V---
Ip20
0.15-10 Time Sec.
20-100 Level%
Weight: 200 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Carlo Gavazzi
Level Control
S180156230
230 V~
50/60Hz
Ac 1: 10A, 250V
Ac 15: 2.5A, 230V
Dc 1: 1A, 250V
Dc 13: 5A, 24V
10A/ 300V~
0.2A/250V---
10A/300V~