Condor Glc75-24-102G Dc Power Supply Rev-a Input 100-240V/3.0A/50-60Hz
Product image 6
Condor Dc Power Supplies, Inc.
Condor Dc Power Supplies Sub. Of S.L Ind
Glc75-24-102G
Input: -j1
100-240V~3.0A
50/60Hz
J2: Outputs---
+22V, 5.0A Pin 1-4
Common Pin 5-8
Pf Pin 9
32270-7001A
Mxslpe 4123
Rev: A
C23O20A0553
103 101670164 A
0553
34255-7228 B
Mxslpe F4 3923
Assembled In Mexico
Weight: 430 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Condor Dc Power Supplies, Inc.
Glc75-24-102G
Input: -j1
100-240V~3.0A
50/60Hz
J2: Outputs---
+22V, 5.0A Pin 1-4