Condor Gpc80E-107G Dc Power Supply Rev-b 3.2A/100-240V/50-60Hz
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Condor D.C. Power Supplies, Inc.
Gpc80E-107G
Input: J1
100-240V~ 3.2A
50/60Hz
Outputs---: J2
+5V, 12A
+24V, 2A
+15V, 1A
-15V, 1A
Outputs---: J3
+5V, 0.1A
Rev: B
E231017
Ol-d
94V-0
Assembled In China
Weight: 740 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Gpc80E-107G
Input: J1
100-240V~ 3.2A
50/60Hz
Outputs---: J2
+5V, 12A
+24V, 2A
+15V, 1A
-15V, 1A
Outputs---: J3
+5V, 0.1A
Rev: B
E231017
Ol-d
94V-0
Assembled In China
Weight: 740 Gm
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
Omron S82C-1524 Power Supply Unit 24Vdc 7A 88-132Vac
Thumbnail 1Thumbnail 2
Nemic-lambda Ews300 Power Supply Unit Ews 300-24 Cow-820K04-0106-p327 410W
Mean Well Sdr-960-24 Ac-dc Industrial Din Rail Power Supply 50/60Hz 24V-40A
Bhel Ce691-33-411 Power Supply Unitrol 040008200005 0098A
Schneider Nrsk 2410-b39F1006 Power Supply Module 0000000663 24V 10A 120278/1
Bhel Ce691-33-411 Power Supply Unitrol 250Vdc 48V Jj90352/Ce69133411
Schneider E-technik Nrsk 2410-b39F1006 Power Supply Module 0000000670 24V 10A
Elind 24Qb2,0 Power Supply "Qb" Series 220V 0,5A 2,0A
-70%
Bentel Baq35T24 Switching Mode Power Supply 0.5A 50/60Hz Ea89086451
Hradil Power Supply Box
-70%
Volgen Dxb053R8H Switching Power Supply 5V 3.8A 24V