Condor Gpc80E-107G Power Supply 100-240V/3.2A/50/60Hz
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Product image 13
Product image 14
Condor D.C. Power Supplies, Inc.
Waters
Tuv Product Service
Gpc80E-107G
H2D18B0050
Input: J1
100-240V~ 3.2A
50/60Hz
~L Pin 5
~N Pin 3
Pin 1
Outputs---: J2
+5V, 12A Pin 1,2,3
+24V, 2A  Pin 8,9
+15V, 1A  Pin 13
-15V, 1A   Pin 11
Common Pin 4,5,6,7
Outputs---: J3
+5V, 0.1A  Pin 3
Rtn  Pin 1,2
Inh  Pin 4
Power Supply 100W/150W 5V 24V +/-15V