Condor Gpc80E-107G Power Supply 100-240V/50-60Hz/3.2A
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Condor Dc Power Supplies, Inc.
Gpc80E-107G
Input: J1
100-240V~ 3.2A
50/60Hz
Outputs---: J2
+5V, 12A  Pin 1,2,3
+24V, 2A  Pin 8,9
+15V, 1A  Pin 13
-15V, 1A   Pin 11
Common Pin 4,5,6,7
Outputs---: J3
+5V, 0.1A  Pin 3