Condor Gpc80P-103 Dc Power Supply 100-240V/3.2A/50-60Hz
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Condor D.C. Power Supplies, Inc.
Waters
Gpc80P-103
Input: J1
100-240V~ 3.2A
50/60Hz
Output---: J2
+5V, 12A
+24V, 3.5A
+12V, 2A
-12V, 1A
Rev: C
94V-0
D9317N0434
P/N: 279003675
Power Supply 100W/150W 5V 24V +/-15V
Code: Bella
Assembled In China
Weight: 620 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Waters
Gpc80P-103
Input: J1
100-240V~ 3.2A
50/60Hz
Output---: J2
+5V, 12A
+24V, 3.5A
+12V, 2A
-12V, 1A
Rev: C
94V-0
D9317N0434
P/N: 279003675