Current Transformer T-48/S/4/1000 (490)
Product image 7
Transformer
T-48/S/4/1000 (490)
Weight: 300 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Transformer
T-48/S/4/1000 (490)
Weight: 300 Gm
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
Sine Wave Dt-500Va Step Up & Down Transformer 110V-220V 500W 50/60 Hz
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Ge 2231042 Transformer Assembly 2186730, 2221738-2 Hdfk25/Hdfk251
-70%
Arvos Ik-4M Transfer Case Slider Collar D276416-000
Dls Safety Transformer 250* Va 50-60Hz 220/24V
Dynatra D48.G/G Transformer 110V/220V 48W
Hanil 2000Vau Transformer 2Kva 110V/220V 9.094A 60Hz Metal Enclosure
Dls Security Transformer 250* Va 220/24 V 50-60Hz
-70%
Meisei Denki 74750782-03 Transformer 50Va 1Ph 200-220V/19-20V 50/60Hz
Saacke Ignition Voltage Transformer With Cable 180 Fzlsi 1 0
Automatic Electric I.S.S.2705/1992 Current Transformer 75/5A I.L.0.66/3.0Kv 50Hz
-70%
Automatic Electric I.S.S.2705/1992 Current Transformer 75/5A 50Hz I.L.0.66/3.0Kv
-70%
Automatic Electric 300/5A Current Transformer 2705/1992 50Hz