Dell La65Nm130 Lps Ac/Dc Power Adapter 19.5V 3.34A 65W
Product image 5
Dell
(Mfg) Lite-on Technology (Changzhou)Co, Ltd
Ac/Dc Adapter
Model No: La65Nm130 Lps
65W
Output: 19.5V---3.34A
Input: 100-240V~ 1.7A 50-60Hz
Is 13252 (Part 1)/Iec 60950-1
Nsw26282
R-41012432
Su10462-13007
Kcc-rem-ppq-la65Nm130
Consumo De Energía/Energy Consumption: 77.658 Wh
En Modo De Espera/In Standby Mode: 0.0473 Wh
E132068
Level 3
Cn-0N5H1N-loc00-88E-471D-a02
Dp/N: On5H1N
Made In China
Weight: 330 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Dell
Ac/Dc Adapter
Model No: La65Nm130 Lps
65W
Output: 19.5V---3.34A
Input: 100-240V~ 1.7A 50-60Hz