Deltrol Controls 275T102A240A S155D Relay 20998-85
Product image 7
Product image 8
Deltrol Controls
Cissell
275T102A240A S155D
17Fla, 60 Lra 300Vac
30Amp 300Vac
25Amp 28Vdc
15Amp 600 Vac
1 Hp 120Vac
2Hp 240Vac
9714
Relay-240V
Tu 1985
Made In Usa
Weight: 80 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Deltrol Controls
Cissell
275T102A240A S155D
17Fla, 60 Lra 300Vac
30Amp 300Vac
25Amp 28Vdc
15Amp 600 Vac
1 Hp 120Vac
2Hp 240Vac