Dfi G7B630-nr Mother Board Set G7B632-300G G7B632-800G V8210Am Ke45-975-0160-002
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Product image 13
Product image 14
Product image 15
Product image 16
Product image 17
Product image 18
Product image 19
Product image 20
Product image 21
Product image 22
Product image 23
Product image 24
Product image 25
Product image 26
Dfi
Dfi-acp
Foxconn
Suyin
Intel
Hannstar
Techpoint
Vega
Acp Board
Front Panel Ide
K Mv-4
G7B630-nr
P/N: G7B632-300G
Q965 Ich8Do Atx
2 Lan,Vga,2 Com,6 Sata
1 Pcie16,2 Pcie1, 4 Pci
Rev: B1
G7B630
E131107
Bna261200681
P/N: G7B632-800G
R.Bd0
H016S
00012923332A
0001292392De
94V-0
Ich8R
Raid/Ahci Driver
For 64Bit Os
For 32 Bit Os
Rev: A
Dvi
Main Board Utility
Mb196
Ver: B0.6.0
Part Name: V8210Am
Name: Key Display Assy
G7B630-b/N/Nr
Part: Ke45-975-0160-002
Grn: 279387
Whs: Ke5
Cpn: 55562
Motherboard Atx Skt Lga775
High-speed Shielded Usb Revision 2.0 28Awg
8725 Vw-1 80°C 30V
2051 Vw-1 300V 28Awg
Made In Taiwan
Weight: 1.720 Kg
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Dfi
Dfi-acp
Foxconn
Suyin
Intel
Hannstar
Techpoint
Vega
Acp Board
Front Panel Ide
K Mv-4
G7B630-nr
P/N: G7B632-300G
Q965 Ich8Do Atx
2 Lan,Vga,2 Com,6 Sata
1 Pcie16,2 Pcie1, 4 Pci
Rev: B1
G7B630
E131107
Bna261200681
P/N: G7B632-800G
R.Bd0
H016S
00012923332A
0001292392De
94V-0
Ich8R
Raid/Ahci Driver
For 64Bit Os
For 32 Bit Os
Rev: A
Dvi
Main Board Utility
Mb196
Ver: B0.6.0
Part Name: V8210Am
Name: Key Display Assy
G7B630-b/N/Nr
Part: Ke45-975-0160-002
Grn: 279387
Whs: Ke5
Cpn: 55562
Motherboard Atx Skt Lga775
8725 Vw-1 80°C 30V
2051 Vw-1 300V 28Awg