Entel Ccaht (V3) Lithium-ion Battery Charger 11.5-14.4V 0.4A 8.4V 400Ma 12V
Product image 7
Entel
Lithium-ion Battery Charger
Ccaht (V3)
Charging Status:
Input: 11.5-14.4V---0.4A
Output: 8.4V---400Ma
Dc In 12V
Designed In The Uk
Weight: 110 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Entel
Lithium-ion Battery Charger
Ccaht (V3)
Charging Status:
Input: 11.5-14.4V---0.4A
Output: 8.4V---400Ma
Dc In 12V