Epcos B32656S0105K563 Mkp Protection Capacitor
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Epcos
B32656S0105K563
1µF 1000V
Mkp 10% T3
Mkp Snuffer 100V 1Uf
Made In Spain
Weight: 50 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Epcos
B32656S0105K563
1µF 1000V
Mkp 10% T3
Mkp Snuffer 100V 1Uf