Finder 85.04.8.240.0000.Pas Timer Relay 7A 250V 50/60Hz
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Finder S.P.A.
Plug-in Multifunction Timer
Miniature Plug-in Timers
Sockets For 94 Series Mount
85.04
85.04.8.240.0000.Pas
T: 0.5-10
7A 250V~
230…240V~
B T30
T/8
Ie003B
Timer Relay
Type: 85.04.8
50/60Hz
Swg-03858-021
Made In Ec
Weight: 50 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Finder S.P.A.
Plug-in Multifunction Timer
Miniature Plug-in Timers
Sockets For 94 Series Mount
85.04
85.04.8.240.0000.Pas
T: 0.5-10
7A 250V~
230…240V~