Funa Pmd 4X7 Cn Room Lighting Control Panel Module 180-240V/90-120V
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Product image 13
Product image 14
Product image 15
Funa Gmbh Nachrichtentechnik
Pmd 4X7 Cn
Lighting Column (5)
P141
Cy
P145
P142
P143
180-240 Volt
90-120 Volt
Germany
Weight: 1.370 Kg
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Funa Gmbh Nachrichtentechnik
Pmd 4X7 Cn
Lighting Column (5)
P141
Cy
P145
P142
P143
Germany
Weight: 1.370 Kg
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Merlin Gerin Pb80 Modular Plc Rack 3A-250V Ac 1465093 02 22891 24V Ac-dc
Thumbnail 1Thumbnail 2
Raytheon B36000-00-03-0 Pa Unit 400W Cpu3 950803 B36310 70-02-0 24V-dc 2.4W
-70%
Aeg 272 301 120. A Printed Circuit Board
-70%
Merlin Gerin Nw25 Ha Masterpact Switch-disconnector Iec 60947-2 50/60Hz H08245
-70%
Autronica Nk-50 Monitoring System Kme-200/T, Kma-200 B, Kmb-201, Kmc-221,Kmt-203
-70%
Sulzer 112.029.192.200 F0 19" Modular Electronic Control Rack System 11-33Vdc