Furuno 001-235-030-00 Connector Assembly Bncx5-dsub15-l400, 24S0250-1
Product image 6
Furuno
Desc: Conn Assy Vdr Ri3010/24S0250
Product Name: Connector Assembly
Product: 001-235-030-00
Model: Bncx5-dsub15-l400
Spec. No: 24S0250-1
Code Number: 00123503000
Weight: 140 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Furuno
Product: 001-235-030-00
Model: Bncx5-dsub15-l400
Spec. No: 24S0250-1
Code Number: 00123503000
Weight: 140 Gm
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
Scame 316.1647 Cee Plug Connector Ip67 16A-6H
Thumbnail 1Thumbnail 2
Ilme 1665 Pv Cee Plug Connector 16A-6H/380V
Scame 316.1647 Connector 3P+N+ -ip /Ip67 16A-6H Sl23371
-70%
Schneider Electric Cable-rj45-003 Communication Cable For Eocr 3M 155Mhz Vdsl
Unitor Corded Remote Control For Welding Machine 300/500V 8X0.25Mm2 8-meter
-70%
Abicor Binzel Mb 36 Kd Mig/Mag Welding & Cutting Torch Iec En60974-7
-70%
Ihc Systems Mls002 Magnetic Limit Switch With Cable Olflex 28258402 2M
Aslink Style 21149 Sata Cable 30V 80˚C Vw-1 26 Awg
-70%
E189529 Cable Cat. 5E Cmr 75˚C Tia/Eia-568B.2
-70%
Nanaboshi 41-10128 Pin Connector Cable 41-13017 Vm0233S 250V 15A 125V
-70%