Gsr A72421002.032Xx Solenoid Valve Turbulo Separator 11 Bar 230V 50-60Hz
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Made By Gsr
Hirschmann
A72421002.032Xx
Go0908934
G072.000479.090.011.090
105215
Druck/ Pressure: 0-11 Bar
G1/4
Serie/Series: 9.09
Spannung/ Voltage: 230V 50-60Hz
G
Gdm
032/172
A
Gp1095177
Made In Germany
Weight: 560 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Made By Gsr
Hirschmann
A72421002.032Xx
Go0908934
G072.000479.090.011.090
Druck/ Pressure: 0-11 Bar
G1/4
Serie/Series: 9.09
G
Gdm
A
Gp1095177
Made In Germany
Weight: 560 Gm
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Festo Mfh-5-1/8-b Pneumatic Solenoid Valve 24V Dc 4,5W 2-10Bar 42V Ac 50/60Hz
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Festo Mfh-5/3-g-1/8-b Solenoid Valve 3-10Bar 24V Dc 4,5W 42V Ac 50/60Hz
-70%
Festo Mfh-5-1/8-b Solenoid Valve 2-10Bar 24V Dc 4 , 5W 28-145Psi
-70%
Ckd Gab352-5 Solenoid Valve Manifold Assembly 100V 50/60
Rexroth 577 627...0 Double Solenoid Valve 24V Dc 4.5W Ci1S 7290
Rexroth 577 607...0 Solenoid Valve 24V Dc 4.5W Ci1S 7290
Ckd Gab352-5 Solenoid Valve Manifold Assembly 110V 60
-70%
Festo Mhe3-ms1H-3/2G-1/8 Solenoid Valve With Connecting Cable 21,6V-26,4V Dc
Nakakita Seisakusho Ns648 002B Solenoid Valve Ac200V 50/60 0-10 Kgf/Cm2
-70%
Festo Vmpa-kms1-24-5 Pneumatic Solenoid Valve Manifold Assy 3-8Bar Hw1104
-70%
Ypc Sf4601-ip Solenoid Valve 1.5-10Bar 220V 50Hz 3,9Va 60Hz 3,2Va 108-030-0276
Festo Mfh-3-1/4-s Solenoid Valve 7959 W702 138,120Psi 42Vac 50/60Hz