Hewlett Packard 34401A Digital Multimeter 283T3440-008 45–440 Hz 25 Va
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Hp-hewlett Packard
34401A
Multimeter
283T3440-008
Us36075505
~Line: 45-440Hz, 25Va Max
~100 100V 120 120/127V
~240 240V 220 220/230V
5V Max
Ω4W Sense
200V Max
1000V Max
500Vpk Max
3A Rms
Asset Id-ame00043
Made In U.S.A.
Weight: 3.360 Kg
Product Information
Shipping & Returns
Description
Hp-hewlett Packard
34401A
Multimeter
283T3440-008
Us36075505
~Line: 45-440Hz, 25Va Max
~100 100V 120 120/127V
~240 240V 220 220/230V
5V Max
Ω4W Sense
200V Max
1000V Max
500Vpk Max
3A Rms