Honeywell 900H32-0102 Digital Input/Output Module 24V Dc Rev B 94V-0
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Product image 13
Product image 14
Product image 15
Product image 16
Honeywell Inc.
Hc900 Controller
Input/Output Module
Digital Out 24Vdc 32
M/N: 900H32-0102
Oper. Temp.: 0 To 60 Deg. C
32Vdc @0.5A Max Per Output/12A Max Per Module
Ii 3G
Ex Na Iic T6 Gc
(Ta= 60 Deg.C.)
Module: 235Ma Max @5Vdc
32 Pt Do
Assy: 50008232-001
D/C: Bn17W08-g0121
Rev. B
Stm-5
Mot 130
94V-0
Designed In Usa
Made In Thailand
Weight: 410 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Honeywell Inc.
Hc900 Controller
Input/Output Module
Digital Out 24Vdc 32
M/N: 900H32-0102
Oper. Temp.: 0 To 60 Deg. C
Ii 3G
Ex Na Iic T6 Gc
(Ta= 60 Deg.C.)
Module: 235Ma Max @5Vdc
32 Pt Do
Assy: 50008232-001
D/C: Bn17W08-g0121
Rev. B
Stm-5
Mot 130
94V-0
Designed In Usa
Made In Thailand
Weight: 410 Gm
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
Lot Of 12X Opto 22 Idc5 Ac/Dc Digital Input Module Ad244480Dg 200%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Lot Of 3X Opto 22 Oac5A Ac Output Module 0897 22274 200%
Sixnet St-di-024-08 Input Module Rev: 1.00, 005 (30Vdc 8Ma)
Opto 22 Da5 Analog Output Module Ana 0-10V Ad244291Dg
Lot Of 9X Opto 22 Odc5 Dc Output Module 60Vdc 1.5A 24Vdc Ace400073
-70%
Schleicher Mde/A504 Input And Output Module 4.02.200.504 94V
Schleicher Mde/A504 Input And Output Module Klb4.02.200.504/A 94V
Omron Cs1W-id231 Plc Input Unit 24V Dc 0950398-of Z Kcc-rem-omr-cs1W-00013
Omron C500-ps222-e I/O Power Unit 3G2A5-ps222-e 100-120/200-240Vac 50/60Hz 150Va
-70%
Honeywell 2Mlq-tr4A Transistor Output Module Dc 12/24V 0.1A V5.1
-70%
Stonel 465015 Fieldlink Externally Powered Input/Output Plc Module 24 Vdc 200Ma
-70%