Koganei A110-4E1-71W-kitz Solenoid Valve 180-264Vac 0.15-0.7Mpa
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Koganei Co., Ltd.
Kitz Corporation
Mpm
Solenoid Valves 110 Series
A110-4E1-25-39-71W
A110-4E1-71W-kitz
0.15~0.7Mpa
180~264 Vac
G/Q 1Ac
Ver: 1.0
Y142944
Made In Japan
Weight: 130 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Koganei Co., Ltd.
Kitz Corporation
Mpm
Solenoid Valves 110 Series
A110-4E1-25-39-71W
A110-4E1-71W-kitz
0.15~0.7Mpa
180~264 Vac
G/Q 1Ac
Ver: 1.0
Y142944
Made In Japan
Weight: 130 Gm
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Festo Mfh-5-1/8-b Pneumatic Solenoid Valve 24V Dc 4,5W 2-10Bar 42V Ac 50/60Hz
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Festo Mfh-5/3-g-1/8-b Solenoid Valve 3-10Bar 24V Dc 4,5W 42V Ac 50/60Hz
-70%
Festo Mfh-5-1/8-b Solenoid Valve 2-10Bar 24V Dc 4 , 5W 28-145Psi
-70%
Ckd Gab352-5 Solenoid Valve Manifold Assembly 100V 50/60
Rexroth 577 627...0 Double Solenoid Valve 24V Dc 4.5W Ci1S 7290
Rexroth 577 607...0 Solenoid Valve 24V Dc 4.5W Ci1S 7290
Ckd Gab352-5 Solenoid Valve Manifold Assembly 110V 60
-70%
Festo Mhe3-ms1H-3/2G-1/8 Solenoid Valve With Connecting Cable 21,6V-26,4V Dc
Nakakita Seisakusho Ns648 002B Solenoid Valve Ac200V 50/60 0-10 Kgf/Cm2
-70%
Festo Vmpa-kms1-24-5 Pneumatic Solenoid Valve Manifold Assy 3-8Bar Hw1104
-70%
Ypc Sf4601-ip Solenoid Valve 1.5-10Bar 220V 50Hz 3,9Va 60Hz 3,2Va 108-030-0276
Festo Mfh-3-1/4-s Solenoid Valve 7959 W702 138,120Psi 42Vac 50/60Hz