Kubota Denki Transformer 0-100V-110V 1A-0.5A
Product image 7
Product image 8
Kubota Denki Co., Ltd.
Transfomer/Transformer
22V 0 10V 0 10V
1A 0.5A
0 100V 110V
Made In Japan
Weight: 1.220 Kg
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kubota Denki Co., Ltd.
Transfomer/Transformer
22V 0 10V 0 10V
1A 0.5A
0 100V 110V