Lot Of 4X Honeywell V7-7B10D8-274 Microswitch 250V Dc
Product image 6
Honeywell
Micro Switch
V7-7b10d8-274
11a 1/3hp 125, 250 277 Vac
1/2a 125 Vdc; 1/4a 250 Vdc
L156 4a 125 Vac “l” 1746
10 (3)/250~
T85 1e5 Μ
Mx
Weight: 50 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Honeywell
Micro Switch
V7-7b10d8-274
11a 1/3hp 125, 250 277 Vac
1/2a 125 Vdc; 1/4a 250 Vdc
L156 4a 125 Vac “l” 1746
10 (3)/250~
T85 1e5 Μ
Mx
Weight: 50 Gm
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
Lot Of 2X Elettrocanali Ec69000B Start/Stop Pushbutton Panel
Thumbnail 1Thumbnail 2
Senko Guchi Simr 3 Pins W.T.Receptacle W/Switch 250V 5A
-70%
184372 Marine Socket With Switch 250V 10A Ip56
Czks202-3 Marine Nylon Socket With Switch 250V 10A 1144/2/Fs Ip56
Noble A39S1 Power Switch A3D2
Koino Kh-512 Illuminated Push Button Switch 250V 6A 50-60Hz
Koino Kh-309 Selector Switch Ac250V 6A 380V 6A
Fuji Electric Ah30-f Push Button Command Switch Ahx 290 600V 10A 250V 6A
Fuji Electric Ah30-l4-0160 Command Switch Lamp 48Wmax 600V 10A Ahx 291
Honeywell Bz-2R5551-a2 Snap Action Micro Switch L96 15A 125, 250 Or 480Vac
Theben Tr 610 Top Digital Time Switch 6100003 16(10)A 250Vac 230-240V~ 50-60H
Selec 800Xu Programmable Electronic Timer Switch 20 V To 240 Vac 50/60Hz