Ohmite 210-100M-40 Adjustable Resistor 1 Ohm 100W
Product image 5
Ohmite
Dividohm
Part Name: Resistor
210-100M-40
No: 0956A
Ohm 1
100 Watt
B-42
Voltage Regulator Parts
Adj.Trans
Amos#: En.661.87.01.010
Adj 100W
Part Mkr#: 02662
Item: 403
Weight: 130 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Ohmite
Dividohm
Part Name: Resistor
210-100M-40
No: 0956A
Ohm 1
100 Watt
B-42
Voltage Regulator Parts
Adj.Trans
Amos#: En.661.87.01.010
Adj 100W