Omron V-15G5-1C25-k Basic Snap Action Switch 0.1A 125Vdc 2250Ra4 3Xg47
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Omron
V-15G5-1C25-k
15A 1/2 Hp 125 250 Vac
0.1A 125Vdc
2250Ra4
1 3Xg47
Made In Japan
Weight: 50 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Omron
V-15G5-1C25-k
15A 1/2 Hp 125 250 Vac
0.1A 125Vdc