Palazzoli 491233 Mounting Socket 32A-3H/380V 50Hz-440V 60Hz Ac-29A/Ac-3
Product image 7
Product image 8
Palazzoli
491233
32A-3H/380V 50Hz-440V 60Hz
3P+ Ip66/Ip67
En 60947-3
Ac-29A/Ac-3
Ie: 32A Ue: 500V~
50-60Hz
3P C017123 304
Weight: 650 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Palazzoli
491233
32A-3H/380V 50Hz-440V 60Hz
3P+ Ip66/Ip67
En 60947-3
Ac-29A/Ac-3
Ie: 32A Ue: 500V~