Panasonic Afpx-c60R Control Unit 100-240V-0.7A 50/60Hz
Product image 7
Panasonic Industrial Devices Sunx Co., Ltd.
Control Unit
Fp-x C60R
Afpx-c60R
Ver. 2.5
160512
Power: 100-240V~ 0.7A 50/60Hz
In: 24V--- Class 2
Out:
2A (Max./Point)
8A (Max./Common)
250V~ (Gen. Purpose)
30V--- (Resistive)
Made In Japan
Weight: 370 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Control Unit
Fp-x C60R
Afpx-c60R
Ver. 2.5
160512
Power: 100-240V~ 0.7A 50/60Hz
In: 24V--- Class 2
Out:
2A (Max./Point)
8A (Max./Common)
250V~ (Gen. Purpose)
30V--- (Resistive)