Potter & Brumfield T92S7A22-240 Power Relay 20A 400V
Product image 4
Potter & Brumfield
T92S7A22-240
N.O. 30A 277Vac
20A 28Vdc
1Hp 120Vac
3Hp 240Vac
Tv10 120Vac
20A 400V~
Cu 60/75°C Wire Only
0836
China
Weight: 80 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Potter & Brumfield
T92S7A22-240
N.O. 30A 277Vac
20A 28Vdc
1Hp 120Vac
3Hp 240Vac
Tv10 120Vac
20A 400V~
Cu 60/75°C Wire Only