Rolls-royce 5200-w16000002 Steering Gear Equipment Unit 24/Dc
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Rolls-royce Marine As
3/8-53
Dwg. No.: W-1600-00-02
Art. No.: 5200-w16000002
Voltage/Hz: 24/Dc
Norway
Weight: 5.340 Kg
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Rolls-royce Marine As
3/8-53
Dwg. No.: W-1600-00-02
Art. No.: 5200-w16000002
Voltage/Hz: 24/Dc
Norway
Weight: 5.340 Kg
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
Anschutz 135-089.02 Signal Unit N Auto Alarm Panel 194
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Aeg 6054-042 Control Unit 042.211468.01, Gsw F.A020/E, 705D, A 020 63Vdc 24V
-70%
Aeg A020 Control Unit 6054-042.211880.00
-70%
Aeg A020/E/24V/Gl Control Unit 7628-042.219763.00 24V 6054-042.211880.00
Festo Hee-d-mini-24 Air Preparation Unit 19-26.4V Dc 2.5W Ip00/65 36Psi/0,25Mpa
-70%
Kobishi Electric Bz-1 Midget Buzzer Unit Dc 24V 30Ma
Idec Abn111 Control Unit 600V Ac125V 5A 13911N
-70%
Nera Mcu Saturn Bm Main Control Unit With Display Handset Qufc 911 901-2 0434/00
Pepperl+Fuchs We70/Ex1/A Intrinsically Safe Control Unit 220V 4A 500W
-70%
Siemens 1P 6Fc5303-0Af35-0Aa0 Machine Control Panel 600V 10A
-70%
Idec Apn118 Pilot Light Control Unit 100/110V 50-60Hz 18V 2W 1431 Ih