Rosemount 05400-7004-0001 Terminal-block 3151-4033-1001/Ac Ayaf4515
Product image 7
Rosemount
P/N: 05400-7004-0001
Label: 3151-4033-1001/Ac
Use Wire Rated At  Least 5°C Above
Max Ambient Temperature
Ayaf4515
P0010291
Assy In China
Weight: 70 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Rosemount
P/N: 05400-7004-0001
Label: 3151-4033-1001/Ac
Max Ambient Temperature
Ayaf4515
P0010291
Assy In China
Weight: 70 Gm
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Abb Taylor Mod 300 Analog Terminal I/O Block 6231Bp10920D-k 115V 50/60Hz
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Lot Of 5X Phoenix Contact Uk35 Feed-Through Terminal Block 1000V 35Mm2 Cl I Zn 1
Phoenix Contact Plc-bsc-230Uc/21 Terminal Block 220Vdc/230Vac
Siemens Simatic 6Gt2002-1Hd00 Rfid Connection Block For Rf170C 24Vdc
-70%
Woertz 45136 Terminal Block 50Va 230V To 24.3V 50-60Hz
Omron Cs1W-at032 Cs-series Terminal Block Conversion Unit 04902002
Omron Cs1W-at031 Terminal Adapter Block Conversion Unit Sysmac
-70%
Telemecanique La1 F 221 Auxiliary Contact Block 660V 15A
Ksps 143-10 Din Rail Terminal Block
-70%
Phoenix Contact Em 2-dio14M/Lp Diode Block 2950132
-70%
Eliship Ptf Terminal Block Panel Rev 3
Phoenix Contact Plc-bsc-24Dc/21Hc Relay Base Terminal Block 16A/250V