Shavison G31-250-24 Switch Mode Power Supply With Automatic Fan Control
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Shavison Electronics Pvt. Ltd.
Peripherals For Industrial Automation
Model No.: G31-250-24
Input: 230Vac, 2.50A, 50/60Hz
Output: 24Vdc, 10A
Made In India
Weight: 1.040 Kg
Product Information
Shipping & Returns
Description
Shavison Electronics Pvt. Ltd.
Model No.: G31-250-24
Input: 230Vac, 2.50A, 50/60Hz
Output: 24Vdc, 10A