Shinyoung Electric Sbn-50-s 3 Pole No-fuse Breaker Ac 220V 10Ka C220C003H01
Product image 6
Shinyoung Electric Co., Ltd.
No-fuse Breaker
Type Name: Sbn-50-s
Rated Voltage: Ac 220V
Breaking Capacity: 10Ka
Rated Current: A
Number Of Poles: 3
Ac 600V
Breaking Capacity Sym
Ac 550V                      5 Ka
Ac 460V                     7.5 Ka
Ac 220V                     10 Ka
C220C003H01
Weight: 900 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Shinyoung Electric Co., Ltd.
No-fuse Breaker
Type Name: Sbn-50-s
Rated Voltage: Ac 220V
Breaking Capacity: 10Ka
Rated Current: A
Number Of Poles: 3
Ac 600V
Breaking Capacity Sym