Siemens 3Rp1525-1Ap30 Time Relay Iec61812-1 Ui300V B300/R300 3Zx1012-0Rp15-1Aa1
Product image 7
Siemens
Sirius 3R
On Delay
3Rp1525-1Ap30
Iec60947 Vde 0660
Iec61812-1
Ui 300V
G/990824D63
Aux. Cont. B300/R300
Torque: 7...10.3 Lb.In
Instr. Ord. No.: 3Zx1012-0Rp15-1Aa1
Made In Germany
Weight: 90 Gm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Siemens
Sirius 3R
On Delay
3Rp1525-1Ap30
Iec60947 Vde 0660
Iec61812-1
Ui 300V
G/990824D63
Aux. Cont. B300/R300
Torque: 7...10.3 Lb.In
Made In Germany
Weight: 90 Gm
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Phoenix Contact 35.0.45 Solid State Relay 120 Gm
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Bbc C421 Blink Relay 4A/220V 50-60Hz 300Vac
-70%
Cdc 1503.704 Miltac Multicrontimer Relay 0-3 50 Hz/60 Hz
-70%
Schleicher Mxw 11 Industrial Relay 188V 60Hz 500V Max Vde 0435
Siemens 7Pu4140-2Bt20 Time Relay Ac 380/440V 50/60Hz
Siemens 3Rp1525-1Bp30 Timing Relay G/030612D71 3Zx1012-0Rp15-1Aa1 220-240Vac
-70%
Siemens 3Rp1525-1Bq30 Timing Relay 100-127Vac G/981103D66 3Zx1012-0Rp15-1Aa1
-70%
Siemens 7Pu4320-2Bn20 Multifunction Time Relay 50/60Hz ..100H Vde 0435/Iec 255
-70%
Xinling Electric Hhg1-3/032F-38 3 Phase Solid State Relay 3-32 Vdc
-70%
Link Sru2.2 Timing Module Relay 220 Vac 50/60 Hz 250V – 6A 8002
-70%
Aees 678 (03,01) Dc Voltage Relay 24V