Sitema Krp 40 Safety Catcher 4 Bar A0120-02K23
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Sitema
Siforce Technology
Safety Catcher
Krp 40
Id No: Kr 040 31
Admissible Load: 33 Kn
Pressure Min. 4 Bar/Max. 10 Bar
A5B
A0120-02K23
Ae0I0024000
Weight: 9.870 Kg
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Sitema
Siforce Technology
Safety Catcher
Krp 40
Id No: Kr 040 31
Admissible Load: 33 Kn
A5B
A0120-02K23
Ae0I0024000
Weight: 9.870 Kg
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Entel Cat20/156 Vhf Antenna For Atex Marine Series Radio Set Hw-156-ms(Th)
Thumbnail 1Thumbnail 2
Format 50-75Mm External Micrometer Tooth Width Measurement Set 030951541 50Mm
-70%
Honeywell 50133588-001 Lightning Protector
Heisin Pump Shaft Complete Set R-x3R0601
Wy-2Ya Semiclosed Slurry Impeller For Feed Water Pump P/10A
-70%
Osaka Nunotani Seiki Magnetic Compass Set
-70%
Kawasaki Bolt M72 Metric Bolt High-pressure Turbine Flanged Joint 411-100.017
Komyo Ndir Gas Analyzer Unit Zus 3 05 12, 5V 12V 250Ma Ac100-240V 0.5A 50-60Hz
-70%
Set Of 10X Kawasaki Ts-8 Turbine Thrust Bearing Pad & Pivot– For L.P. Section
216-100.504 45 Bow Thruster Sleeve
-70%