Valmet Automation Biu 8A Binary Input Unit M851222 M1/M8512221 M1
Product image 7
Product image 8
Valmet Automation
Biu 8A
Biu8
M851222 M1 / M8512221 M1
No: 287441
542803-6A
542803-6B
Mt050
Made In Finland
Weight: 160 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Valmet Automation
Biu 8A
Biu8
M851222 M1 / M8512221 M1
No: 287441
542803-6A
542803-6B
Mt050
Made In Finland
Weight: 160 Gm
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
Debeg 1602-emi Electromagnetic Induction Board Sm1-86
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kuramoto Cp-1 Revolution Counter Module Ac100V
-70%
Pb4/12Yb/T/ Rv4/12Uv/T Measurement Unit 220V B4U12T43 0–40Ma
Abb Taylor Mod 300 Plc Module Source I/O 12-24Vdc 6241Bp10411
Omron H3Ca-a Solid-state Timer Module 3A 250V~Resistive Load
Honeywell 46188660-001 Surge Protector
-70%
Tpm-900 Digital Temperature Panel 220Vac
Yokogawa Navitec V8151Xk-00 Isolated Pwr Unit
Yokogawa Navitec V8151Wa Auto Cpu Unit V8151Xa-03
Yokogawa Navitec V8151We Smd Unit V8151Xe-01
Siemens 3Rp1525-1Bp30
-70%
Abb Mod 300 Input Output Plc Source Module 6241Bp10411 6241Bp10431A-k