Volcano Boiler Oil/Lng Combination Burner Dia. 65 X H70, Ume68/59, 12D-000-022
Product image 6
Volcano Co
Boiler Oil/Lng Combination Burner
B-3, Gas Nozzle Pre. Mix.
Top Firing
Ume68/59
Type: Dia. 65 X H70
20
12D-000-022
Weight: 470 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Volcano Co
B-3, Gas Nozzle Pre. Mix.
Top Firing
Ume68/59
Type: Dia. 65 X H70
20
12D-000-022
Weight: 470 Gm
You may also like
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Entel Cat20/156 Vhf Antenna For Atex Marine Series Radio Set Hw-156-ms(Th)
Thumbnail 1Thumbnail 2
Format 50-75Mm External Micrometer Tooth Width Measurement Set 030951541 50Mm
-70%
Honeywell 50133588-001 Lightning Protector
Heisin Pump Shaft Complete Set R-x3R0601
Wy-2Ya Semiclosed Slurry Impeller For Feed Water Pump P/10A
-70%
Osaka Nunotani Seiki Magnetic Compass Set
-70%
Kawasaki Bolt M72 Metric Bolt High-pressure Turbine Flanged Joint 411-100.017
Komyo Ndir Gas Analyzer Unit Zus 3 05 12, 5V 12V 250Ma Ac100-240V 0.5A 50-60Hz
-70%
Set Of 10X Kawasaki Ts-8 Turbine Thrust Bearing Pad & Pivot– For L.P. Section
216-100.504 45 Bow Thruster Sleeve
-70%