Waldsee Electronic 130000 Industrial Measuring Device 230Vac 196–253V 48–62Hz
Product image 7
Product image 8
Waldsee Electronic
Wse
Industrie-mebgerat/ Industrial Measuring Device
Bestell-nr/Order No: 130000
Versorgung/Supply: 196-253V/48…62Hz/ Less Than 5Va
Umgebungstemp/Ambient Temp: 0…50°C
Schutzart/Protection Type: Ip40/Ip20
230Vac
24V
Weight: 400 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Waldsee Electronic
Wse
Bestell-nr/Order No: 130000
230Vac
24V