National Instruments Sh200Lfh-4Xdb50F-c Cable Assembly 1 Meter 192004C-01
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Product image 13
Product image 14
Product image 15
Product image 16
National Instruments
Madison Cable
Cable Assy, 200 Pos Lfh To 4X50
Pin Dsub, Custom Pinout,
Type: Sh200Lfh-4Xdb50F-c
Manufacturing P/N: 192004C-01
Catalog P/N: 779038-02
3914
Type Cl2 75°C 28 Awg Csa
Awm Ii A/B 75°C 300V Ft4 1314
1 Meter
Product Of China
Weight: 1.200 Kg
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
National Instruments
Madison Cable
Pin Dsub, Custom Pinout,
Type: Sh200Lfh-4Xdb50F-c
Manufacturing P/N: 192004C-01
Catalog P/N: 779038-02
3914
Type Cl2 75°C 28 Awg Csa
Awm Ii A/B 75°C 300V Ft4 1314
1 Meter
Product Of China
Weight: 1.200 Kg
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
Scame 316.1647 Cee Plug Connector Ip67 16A-6H
Thumbnail 1Thumbnail 2
Ilme 1665 Pv Cee Plug Connector 16A-6H/380V
Scame 316.1647 Connector 3P+N+ -ip /Ip67 16A-6H Sl23371
-70%
Schneider Electric Cable-rj45-003 Communication Cable For Eocr 3M 155Mhz Vdsl
Unitor Corded Remote Control For Welding Machine 300/500V 8X0.25Mm2 8-meter
Furuno 001-235-030-00 Connector Assembly Bncx5-dsub15-l400, 24S0250-1
-70%
Abicor Binzel Mb 36 Kd Mig/Mag Welding & Cutting Torch Iec En60974-7
-70%
Ihc Systems Mls002 Magnetic Limit Switch With Cable Olflex 28258402 2M
Aslink Style 21149 Sata Cable 30V 80˚C Vw-1 26 Awg
-70%
E189529 Cable Cat. 5E Cmr 75˚C Tia/Eia-568B.2
-70%
Nanaboshi 41-10128 Pin Connector Cable 41-13017 Vm0233S 250V 15A 125V
-70%