Omron H3Dk-f Timer 0.1S-1200H 250V Ac 30V Dc 5A 3264626-8A
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Omron Corporation
Omron Europe B.V.
Timer
H3Dk
Type: H3Dk-f
Conforms To En61812-1
Iec60664-1 4Kv/2
Time: 0.1S-1200H
Un 250V Ac~,
30 V Dc---
Ith 5A Res.
Ac-15 3A; 250V
Ac-13 5A; 250V
Dc-13 0.1A; 30V
Ui 250V Ac
Source/Volts.: 24-240V Ac/Dc, 50/60Hz,
4.5Va
Output: 250V Ac, 30V Dc, 5A (Res.)
Surrounding Air Temp.: 55°C
3264626-8A
Made In Indonesia
Weight: 130 Gm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Omron Corporation
Omron Europe B.V.
Timer
H3Dk
Type: H3Dk-f
Conforms To En61812-1
Iec60664-1 4Kv/2
Time: 0.1S-1200H
Un 250V Ac~,
30 V Dc---
Ith 5A Res.
Ac-15 3A; 250V
Ac-13 5A; 250V
Dc-13 0.1A; 30V
Ui 250V Ac
4.5Va
Surrounding Air Temp.: 55°C